Kasia -10kg

Kasia zgłosiła się do mnie, bo próbowała różnych diety odchudzających i nie widziała efektów, a wręcz były odwrotne od zamierzonego. Po kolejnej próbie trafiła pod moje skrzydła i zaczęłyśmy działać z racjonalnym planem działania opierając się na treningu siłowym, ujemnym bilansie energetycznym (nie za wysokim!) oraz odpowiednim nawodnieniu.

Treningi dobrałam tak, by nie sprawiały trudności, a realizowały główny cel jakim było schudnięcie. Na początku skupiłyśmy się na wzmocnieniu mięśni, by zniwelować bóle pleców oraz na poprawie kondycji. Później wprowadziłyśmy ćwiczenia o większej intensywności i wydatku energetycznym.

Wypracowaliśmy nowe wspierające odchudzanie nawyki żywieniowe i regularność w treningach. Dzięki treningom siłowym redukcja tkanki tłuszczowej nie pozostawia po sobie obwisłej skóry, co w przypadku braku treningów i szybkiego spadku wagi jest częstym zjawiskiem.

Do tej pory Kasia schudła 10kg i zrzuciła po 10 cm z rąk, talii, brzucha, pupy i ud!

Nie zwalnia tempa i działa dalej :)

Duże gratulację i brawa za zaangażowanie oraz pracę jaką włożyła!!!

Marysia -6kg

Przez pierwszy okres czasu skupiłyśmy się głównie na regularności w treningach i wprowadzaniu nowych nawyków, by w późniejszym czasie popracować w połączeniu z dopasowanym żywieniem. W związku z młodym wiekiem podopiecznej nie wprowadzałyśmy dużych deficytów kalorycznych.

Oprócz zmian widocznych gołym okiem podopieczna osiągnęła o wiele więcej:

  • Wypracowała nowe nawyki, które pozwalają spokojniej realizować cele
  • Zmieniła styl żywienia i świadomie wybiera produkty, które jej służą
  • Poprawiła samopoczucie oraz samoocenę
  • Regularnie trenuje siłowo, co przełożyło się na wzrost siły i znajomość techniki ćwiczeń

Dzięki temu może samodzielnie kontynuować swoją podróż ze zdrowym odżywianiem i treningiem siłowym, działając w zgodzie ze sobą :)
Jestem niezwykle dumna z postępów jakie miałam okazję obserwować! Ogromne brawa za determinację i zaangażowanie!

Bartosz + 15kg

Z Bartoszem współpracowaliśmy głównie online, ale znamy się osobiście, dlatego spotkaliśmy się kilka razy na treningu, aby doszlifować niektóre wzorce ruchowe i elementy techniczne w ćwiczeniach.

Bartosz świetnie radzi/ł sobie sam na siłowni, więc na przestrzeni kilku miesięcy i z pomocą moich wytycznych udało mu się osiągnąć świetny rezultat w postaci około 15 kilogramów do przodu. Sylwetka nabrała lepszej masy, jak i definicji mięśniowej.

Trzymanie się zaleceń, oraz praca, którą włożył Bartosz w trening zaowocowały świetnym efektem końcowym. Ciało prawie nie do poznania. :)

Dominika

Dominika kiedyś poprosiła mnie o pomoc w rozpisaniu planu treningowego. Zrobiliśmy także kilka treningów personalnych poprawiając wzorce ruchowe i efektywność poszczególnych ćwiczeń.

Jak się okazało - szybko złapała bakcyla na trening siłowy, który przynosił świetne efekty w postaci mniejszych obwodów, nowej masy mięśniowej i smukłej kobiecej sylwetki.

Dominika nie poprzestała na efektach wizualnych, idąc drogą nauki sama została trenerką, a także dietetyczką, która zajmuje się rozpisywaniem planów dietetycznych, oraz prowadzeniem profesjonalnych treningów personalnych na terenie Wrocławia. :)

Ela

Ela podjęła decyzję o współpracy online. Spersonalizowana dieta i plan treningowy były tu podstawą sukcesu, ale oczywiście największy nakład pracy wykonała sama Ela! Udało jej się zrzucić aż 10 kilogramów!

Gdy ktoś wie co chce zrobić ze swoją sylwetką, lecz nie ma czasu na spotkania z trenerem wybór opcji trenera online jest strzałem w dziesiątkę. Z moją pomocą każdy może zrobić formę w domu, w plenerze, czy mieszkając w innym mieście, czy nawet w innym kraju.

Ela, gratulacje! :)

Krzysztof

Z Krzysztofem współpracowaliśmy tylko online. Z moją pomocą - indywidualnym planem treningowym i dietetycznym Krzysztof zmienił szczupłą sylwetkę w umięśnioną.

Przybyło mu około 8 kilogramów masy całkowitej, poprawiła się też znacznie jakość umięśnienia, jak i samopoczucie ogólne.

Patryk

Patryk zdecydował się na wspólne treningi. Uczyliśmy się od nowa praktycznie wszystkich ćwiczeń, ponieważ niektóre wzorce ruchowe wymagały poprawy i Patyk nie znał wielu patentów na zwiększanie efektywności swoich treningów.

Gdy Patryk zaczął także zdrowo i przede wszystkim świadomie jeść jego forma dosłownie wystrzeliła do góry, mimo że wysokim osobom (ponad 190cm) ciężej jest nabrać masy mięśniowej.

W tym wypadku dużą rolę pełniły trening na wolnych ciężarach, dodatni bilans kaloryczny i cykliczne zmiany w planie treningowym. Efekt końcowy ? Około 10 kilogramów dodatkowej masy! :)

Paweł

Z Pawłem współpracowaliśmy tylko i wyłącznie online. Indywidualny plan treningowy, dieta, oraz praca Pawła włożona w treningi sprawiły, że jego ciało zaczęło się zmieniać.

Udało wykorzystać się efekt rekompozycji ciała, gdzie część tłuszczu zamieniliśmy na masę dodatkową mięśniową. Tym sposobem uzyskaliśmy lepszą definicję mięśniową i lepsze samopoczucie! :)