Metamorfozy

Bartosz + 15kg

Z Bartoszem współpracowaliśmy głównie online, znamy się i spotkaliśmy się kilka razy na treningu, aby doszlifować niektóre wzorce ruchowe i elementy techniczne w ćwiczeniach.

Bartosz świetnie radzi/ł sobie sam na siłowni, więc na przestrzeni miesięcy i z pomocą moich wytycznych udało mu się osiągnąć świetny rezultat w postaci około 15 kilogramów do przodu. Sylwetka nabrała lepszej masy, jak i definicji mięśniowej.

Trzymanie się zaleceń, oraz praca, którą włożył Bartosz w trening zaowocowały świetnym efektem końcowym. Ciało prawie nie do poznania. :)

Dominika

Dominika kiedyś poprosiła mnie o pomoc w rozpisaniu planu treningowego. Zrobiliśmy także kilka treningów personalnych poprawiając wzorce ruchowe i efektywność poszczególnych ćwiczeń.

Jak się okazało - szybko złapała bakcyla na trening siłowy, który przynosił świetne efekty w postaci mniejszych obwodów, nowej masy mięśniowej i smukłej kobiecej sylwetki.

Dominika nie poprzestała na efektach wizualnych, idąc drogą nauki sama została trenerką, a także dietetyczką, która zajmuje się rozpisywaniem planów dietetycznych, oraz prowadzeniem profesjonalnych treningów personalnych na terenie Wrocławia. :)

Ela

Ela podjęła decyzję o współpracy online. Spersonalizowana dieta i plan treningowy były tu podstawą sukcesu, ale oczywiście największy nakład pracy wykonała sama Ela! Udało jej się zrzucić aż 10 kilogramów!

Gdy ktoś potrafi samodzielnie ćwiczyć, z moją pomocą może zrobić formę mieszkając nawet w innym mieście, czy nawet w innym kraju.

Ela, gratulacje! :)

Krzysztof

Z Krzysztofem współpracowaliśmy tylko online. Z moją pomocą - indywidualnym planem treningowym i dietetycznym Krzysztof zmienił szczupłą sylwetkę w umięśnioną.

Przybyło mu około 8 kilogramów masy całkowitej, poprawiła się też znacznie jakość umięśnienia, jak i samopoczucie ogólne.

Patryk

Patryk zdecydował się na wspólne treningi. Uczyliśmy się od nowa praktycznie wszystkich ćwiczeń, ponieważ niektóre wzorce ruchowe wymagały poprawy i Patyk nie znał wielu patentów na zwiększanie efektywności swoich treningów.

Gdy Patryk zaczął także zdrowo i przede wszystkim świadomie jeść jego forma dosłownie wystrzeliła do góry, mimo że wysokim osobom (ponad 190cm) ciężej jest nabrać masy mięśniowej.

W tym wypadku dużą rolę pełniły trening na wolnych ciężarach, dodatni bilans kaloryczny i cykliczne zmiany w planie treningowym. Efekt końcowy ? Około 10 kilogramów dodatkowej masy! :)

Paweł

Z Pawłem współpracowaliśmy tylko i wyłącznie online. Indywidualny plan treningowy, dieta, oraz praca Pawła włożona w treningi sprawiły, że jego ciało zaczęło się zmieniać.

Udało wykorzystać się efekt rekompozycji ciała, gdzie część tłuszczu zamieniliśmy na masę dodatkową mięśniową. Tym sposobem uzyskaliśmy lepszą definicję mięśniową i lepsze samopoczucie! :)

UMAWIAM TRENING