Najczęściej zadawane pytania

1Ile trwa trening?
W zależności od celu i potrzeb trening trwa od 1h do 1.5h.
2Ile trwa rozpisanie planu dietetycznego, treningowego i suplementacji?
Czas rozpisania planów jest uzależniony od wybranego przez Ciebie pakietu. Jest to zazwyczaj od 3 do 7 dni roboczych.
3Ile trwa współpraca?
Współpraca trwa 30 dni. Po zakończeniu współpracy przedłużamy ją wykupując następny pakiet.
4Czy podczas współpracy mogę zadawać różne pytania i czy udzielasz porad?
Tak, podczas współpracy możesz śmiało pytać o cokolwiek zechcesz. Zawsze daje sprawdzone porady i wytyczne.
5Czy rozpisane diety i inne materiały są indywidualne?
Tak, zawsze. Rozpoczęcie współpracy poprzedza wypełnienie ankiety na której podstawie rozpisuje potrzebne materiały.
6Jak wygląda plan dietetyczny?
Plan dietetyczny jest rozpisany w oparciu o formularz, który wypełniasz przed przystąpieniem do współpracy. Dieta jest oparta na wartościowych produktach, nie zastaniesz w niej sztywnych schematów żywieniowych, więc trzymając się wytycznych sam wybierasz co jesz konkrentego dnia.

Plan dietetyczny zawiera: rozpisaną kalorycznośc, dzienny i całościowy podział makroskładników, przykładowy jadłospis, zdrowe zamienniki do stosowania na co dzień, przepisy dietetyczne, a także porady i nakierowanie dietetyczne wysyłane w osobnym pliku.

Wspólpraca trwa 30 dni, więc po miesiącu od otrzymania materiałów na maila należy wykupić kolejny pakiet, aby przedłużyć współpracę.
7Gdzie odbywają się treningi personalne?
Treninigi odbywają się na siłowni Sportwerk na ul. Kozanowskiej 69, w Studio Treningu Personalnego "Forma +" na ul. Barskiej 14, oraz w Studio Treningu Personalnego "Orląt" na pl. Orląt Lwowskich 2 we Wrocławiu.

Jeśli nie odpowiada Ci któraś z powyższych lokalizacji proszę o bezpośrednią wiadomość na facebook'u, lub kontakt przez formularz kontaktowy w celu ustalenia innego miejsca. Na pewno coś wymyślimy :)
8Ile czasu zajmuje osiągnięcie celu?
Wszystko zależy od obecnego stanu zdrowia, kondycji, sylwetki i ogólnego zaangażowania w pracę.
9Czy do rozpoczęcia współpracy wymagane są badania?
Nie, lecz dzięki badaniom mogę z większą skutecznością i precyzją rozpisać potrzebne materiały do osiągnięcia celu.
10Jak wygląda plan treningowy?
Plan treningowy jest rozpisany w oparciu o formularz, który wypełniasz przed przystąpieniem do współpracy. Plan zawiera: rozpiskę planu treningowego bazującego na sprawdzonych metodach treningowych, ilość zaproponowanych dni treningowych, zakresy powtórzeń, tempo i metody progresji poszczególnych ćwiczeń. W rozpisce znajdziesz także porady dotyczące zwiększenia efektywności wykonywanych treningów i ćwiczeń.
11Jak wygląda współpraca wykupując "Trener online"
Trener online to idealna oferta dla osób, które nie mają czasu na trenowanie stacjonarne na siłowni. Decydując się na trenera online otrzymujesz: spersonalizowany plan dietetyczny, plan treningowy, rozpisaną suplementację, oraz porady i nakierowanie w osobnym pliku. Podczas współpracy możesz liczyć na pełne wsparcie dietetyczne i treningowe z mojej strony. Oferuję kontakt 24/7 więc jeśli pojawiają się pytania - natychmiast na nie odpowiadam i udzielam wskazówek.

Współpraca online trwa 30 dni, więc po miesiącu od otrzymania materiałów na maila należy wykupić kolejny pakiet, aby przedłużyć współpracę. Kolejny miesiące współpracy to 150 zł.
12Dlaczego kolejny miesiąc "Trenera online" kosztuje 150zł ?
Kolejny miesiąc Trenera Online kosztuje 150zł, ponieważ bazuje na Twoim planie treningowym i dietetycznym, które wcześniej tworzyłem od zera.

Analizuje Twój postęp na podstawie wysyłanych co tydzień raportów. Wspólnie wymieniamy także spostrzeżenia na temat przebiegu całej współpracy. To wszystko daje mi najlepszy obraz tego jakich korekt muszę dokonać w planach, aby były one jak najbardziej aktualne i indywidualne. Wszystko po to, aby osiągnąć Twój cel szybko i na trwałe.